Відкрита лекція “Індустрія 4.0 та підприємництво – досвід Німеччини”

14.09.2018 | 12:14
17 вересня  о 15.05 в аудиторії №1 відбудеться відкрита лекція “Індустрія 4.0 та підприємництво – досвід Німеччини”  в рамках програми “Інновації та підприємництво в ІТ сфері” для студентів бакалаврату факультету електроніки та комп’ютерних технологій. З доповіддю виступить Штефан Шандера (Stefan Shandera), радник з питань інноваційних стратегій, з досвідом створення технічно орієнтованих стартапів та університетських спін офф компаній. Він також працював в таких міжнародних організаціях як Світовий банк і ООН з питаннях розвитку підприємництва та інновацій. Створив міжнародну наукову мережу з біоенергетики. Особливо цікавим є його недавній досвід в розробці та реалізації стратегії злиття та поглинання для індустріальної ІоТ.
Під час лекції студентські команди зроблять презентації своїх Стартап проектів і отримають коментарі від експертів.
Мова спілкування під час лекції англійська.