Відбулася презентація компанії Chatbots.Studio на кафедрі системного проектування. Компанія анонсувала стажування для студентів

04.10.2019 | 00:46

Кафедра системного проектування спільно з представниками компанії Chatbots.Studio організувала презентацію компанії.

Chatbots.Studio анонсувала студентам факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету початок стажування у компанії. Безкоштовне стажування для студентів технічних факультетів відбудеться вже у жовтні . Після завершення успішні учні отримають роботу у провідній компанії з розробки чатботів та діалогових платформ.

Більшість студентів після закінчення університету ставлять запитання: “Куди далі? Як отримати роботу?”. Компанія Chatbots.Studio надає можливість студентам без досвіду отримати роботу мрії та розробляти продукт для світових лідерів у сфері ентерпрайзу, фінансів та рітейлу.

Працівники компанії під час зустрічі на факультеті продемонстрували продукт, який розробляє компанія та технології його побудови. За результатами зустрічі було обговорено пропозиції щодо подальшої співпраці.

Для ширшої інформації, FAQ, реєстрації на стажування прохання комунікувати через електронну пошту herhei@chatbots.studio

Для участі  у стажуванні необхідно виконати тестове завдання, розміщене на сторінці https://jobs.dou.ua/companies/chatbots-studio/vacancies/82004/

Chatbots.Studio – світовий лідер з розробки чатботів та діалогових платформ. Компанія реалізує цифрові стратегії продажу в логістиці, страхуванні, медицині, рітейлі та фінансах. Партнерами компанії є лідери ринків Visa та Viber.