Повне оновлення комп’ютерної техніки в навчальному класі №7

Кафедра оптоелектроніки та інформаційних технологій рада повідомити Вам, що в рамках співпраці із Львівським ІТ кластером (www.itcluster.lviv.ua) та компанією «Елекс» (www.eleks.com) проведено повне оновлення комп’ютерної техніки в навчальному класі №7.
У цьому класі здебільшого проводяться лабораторні практикуми з спецкурсів, що вивчають студенти спеціалізації «Системи штучного інтелекту» спеціальності «Комп’ютерні науки» та загальних курсів для студентів спеціальності «Інформаційні системи та технології». Таке осучаснення парку обчислювальних засобів дало змогу розширити діапазон інструментів, які використовують студенти при вирішенні поставлених завдань.
Колектив факультету електроніки та комп’ютерних технологій висловлює компанії «Елекс» свою найщирішу подяку. Сподіваємося на збереження сформованих дружніх відносин і на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.