Результати складання додаткового фахового іспиту для вступу до магістратури

Оприлюднено результати складання додаткового фахового іспиту для вступу до магістратури. Результати іспиту можна переглянути у розділі “Вступнику”, рубриці “Вступна кампанія 2019/2020 навчального року“

Читати »

На сайті оновлено розділ “Навчання” та інформацію про спеціальності

Сайт факультету електроніки та комп’ютерних технологій має свіжі оновлення. Тепер розділ “Навчання” містить не тільки перелік спеціальностей і навчальних програм, а й багато корисної інформації, яка допоможе вибрати той напрямок навчання, який Вам найбільше до душі. Ласкаво просимо у розділ “Навчання” та його рубрику “Бакалавр“!

Читати »

Змінено герб та логотип факультету електроніки та комп’ютерних технологій

Відповідно до рішення Вченої Ради факультету електроніки та комп’ютерних технологій змінено герб факультету. Відтепер він має новий вигляд (рисунок), а опис його є таким:
Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому срібному – чорне стилізоване зображення мікросхеми, що символізує елементи та пристрої електроніки. На корпусі мікросхеми розміщуються чотири срібні цифри у два рядки: у першому “1” та “0”, у другому “0” та “1”, які символізують...

Читати »

З 1 до 5 липня 2019 р. відбудеться Відкритий тиждень на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій

З 1 до 5 липня 2019 р. проходитиме “Відкритий тиждень на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій”. У його рамках щодня об 11:00 відбуватимуться різноманітні заходи:

Дата проведення

Назва заходу

Корпус

Кімната

1 липня
Відкрите заняття курсу Python “з нуля”
вул. Тарнавського, 107

2 липня
Відкрите заняття з квадрокоптером
ауд. 1

3 липня
Презентація освітніх програм ОС Бакалавр

4 липня
 Відкрите заняття гурткаробототехніки
вул. Тарнавського, 107

5 липня
 Відкрита зустріч абітурієнтів з деканом та завідувачами кафедр факультету

Детальнішу інформацію про заходи подано на нашій сторінці у Facebook.