Оприлюднено розклад занять на настановчу сесію 2019-2020 навчального року студентів першого курсу магістратури заочної форми навчання факультету електроніки та комп’ютерних технологій (Спеціальність 122 «Комп’ютерні науки») Його можна переглянути у розділі “Студенту”, рубриці “Розклад занять“

Читати »

Засідання Вченої ради факультету електроніки та комп’ютерних технологій 7 жовтня 2019 р.

У понеділок, 7 жовтня 2019 р. о 15:15 год. в ауд. № 1 відбудеться засідання Вченої ради
факультету електроніки та комп’ютерних технологій (протокол № 8/10) із порядком денним:

Про порядок підготовки, подання, оцінювання та захисту магістерських робіт.
Затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів першого року навчання.
Про стан відвідування занять студентами.
Різне.

Читати »

Відбулася презентація компанії Chatbots.Studio на кафедрі системного проектування. Компанія анонсувала стажування для студентів

Кафедра системного проектування спільно з представниками компанії Chatbots.Studio організувала презентацію компанії.
Chatbots.Studio анонсувала студентам факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету початок стажування у компанії. Безкоштовне стажування для студентів технічних факультетів відбудеться вже у жовтні . Після завершення успішні учні отримають роботу у провідній компанії з розробки чатботів та діалогових платформ.

Більшість студентів після закінчення університету ставлять запитання: “Куди далі? Як отримати роботу?”. Компанія Chatbots.Studio надає можливість студентам без досвіду отримати роботу мрії та розробляти продукт для світових лідерів у сфері ентерпрайзу...

Читати »

Розклад занять аспірантів денної форми навчання на 1-й семестр 2019 – 2020 навчального року

Оприлюднено розклад занять аспірантів денної форми навчання факультету електроніки та комп’ютерних технологій на 1-й семестр 2019 – 2020 навчального року . Його можна переглянути у розділі “Навчання”, рубриці “Аспірантура, докторантура“

Читати »

Продовжує роботу XI Міжнародна науково-практична конференція «Електроніка та інформаційні технології»

17 вересня 2019 року продовжила роботу XI Міжнародна науково-практична конференція «Електроніка та інформаційні технології».
У цей день у корпусі факультету електроніки та комп’ютерних технологійпо вул. Драгоманова, 50 відбулися стендові сесії за двома головними тематичними напрямками конференції – «Інформаційні технології» та «Комп’ютерна електроніка».

Учасники конференції також оглянули Львів під час екскурсії містом.