Презентація програм та можливостей факультету для абітурієнтів

Майбутні першокурсники факультету електроніки та комп’ютерних технологій, хочете, щоб наступні 4 роки (1,5 року) були не тільки продуктивними, але й сповненими цікавих пригод, корисних знайомств та веселощів? Тоді вривайтеся у драйвове студентське життя разом із “Faculty Guide”.

“Faculty Guide” – це ваш путівник у захопливий світ студентства! Тут ви знайдете відповіді на усі запитання щодо навчання, сесії та стипендії, ознайомитеся зі студентським життям у гуртожитках і не тільки, зможете організувати своє дозвілля так, щоб воно було не тільки цікавим, але й корисним.

👍Для зручності та миттєвого доступу до усіх матеріалів “Faculty Guide”, радимо вам встановити його як застосунок на ваш смартфон.

Як це зробити ?

Усе дуже просто😉:

✔️Відкрийте лінк (https://guide.electronics.lnu.edu.ua), щоб перейти на “Faculty Guide” або скануйте QR-код;
✔️Тоді розгорніть меню браузера;
Обираєте пункт “Додати на головний екран”;
✔️У вікні, що з’явиться перед вами, потрібно підтвердити встановлення застосунку.

До речі, проєкт “Faculty Guide” – розробив студент нашого Університету, який вірить , що із таким путівником першокурсника ваше студентське життя буде незабутнім і продуктивним, наповнене новими відкриттями й корисними знайомствами!

зображення путівник першокурсника